اپل احتمالا بدون برگزاری رویداد در ماه اکتبر، از محصولات جدیدش رونمایی می‌کند

از چند هفته پیش شاهد انتشار شایعات درباره برگزاری کنفرانس اپل در ماه آینده میلادی یعنی اکتبر هستیم اما حالا خبرنگار بلومبرگ، «مارک گرومن» مدعی شده خبری از این رویداد نیست و اپل با انتشار بیانیه از محصولات جدیدش رونمایی می‌کند.

در صورتی که اپل برنامه‌ای برای معرفی هدست در سال جاری میلادی داشت، برگزاری این رویداد اقدامی منطقی‌تر به حساب می‌آید. اما از آنجایی که گفته می‌شود این هدست سال آینده میلادی از راه می‌رسد، اپل دلایل کافی برای برگزاری رویداد در ماه اکتبر ندارد.

علاوه بر محصولات بالا، احتمالا با اپل تی‌وی جدید هم روبه‌رو می‌شویم؛ دستگاهی که از تراشه A14 Bionic بهره می‌برد و همچنین رم بیشتری نسبت به نسل کنونی‌اش خواهد داشت. به گفته گورمن، مک پرو سال آینده میلادی از راه می‌رسد.

مک‌بوک
با وجود تمام این گفته‌ها، همچنان باید منتظر بمانیم. شاید اپل در روزهای آینده دعوتنامه رویداد ماه آینده‌اش را منتشر کند یا اینکه تصمیم به معرفی محصولات جدیدش با انتشار بیانیه رسمی بگیرد.


منبع: https://digiato.com/article/2022/09/26/new-ipads-macs-press-release-october-eventگورمن می‌گوید هیچ کدام از محصولاتی که در ادامه سال جاری میلادی معرفی می‌شوند، تغییرات عمده‌ای نخواهند داشت و در حقیقت مشخصات آن‌ها کمی بهبود می‌یابد. بنابراین برگزاری رویدادی مجزا برای معرفی آن‌ها، ارزش چندانی برای کوپرتینویی‌ها ندارد. با توجه به این موضوع، باید منتظر معرفی این دستگاه‌ها با انتشار بیانیه باشیم.

طبق گزارش گورمن، اپل در ادامه سال جاری میلادی از محصولات زیر رونمایی می‌کند:

  • مک مینی با تراشه‌های M2 و M2 پرو
  • مک بوک پرو 14 و 16 اینچی با تراشه‌های M2 پرو و M2 مکس
  • آپید پرو 11 و 12.9 اینچی با تراشه M2
چندین سال پیش اپل بجای برگزاری رویداد، با بیانیه‌های مختلف هر چند وقت یکبار دستگاه‌های جدیدش را معرفی می‌کرد، اما پس از مدتی تصمیم گرفت که تمرکز بیشتری روی رویدادها داشته باشد. اما حالا ظاهرا کوپرتینویی‌ها می‌خواهند دوباره به سراغ معرفی محصولات با انتشار بیانیه بروند.

محصولات احتمالی اپل برای ادامه 2022