ایسوس به‌زودی نسخه اسنپدراگون لپ‌تاپ ویووبوک S 15 را معرفی می‌کند

این لپ‌تاپ از نظر اندازه، بزرگ‌تر از دستگاه‌هایی مثل ThinkPad T14s نسل 6، لپ‌تاپ سرفیس 6 مایکروسافت و لپ‌تاپ‌های دیگری است که از پردازنده Meteor Lake-H استفاده می‌کنند. علاوه‌براین، سری محصولات ASUS AI PC نیز در نمایشگاه کامپیوتکس 2024 تایپه به‌نمایش گذاشته خواهند شد. احتمال می‌رود ایسوس در تاریخ 7 می (18 اردیبهشت) اطلاعاتی نظیر قیمت و بازارهای عرضه لپ‌تاپ ویووبوک S 15 را مشخص کند.

ایسوس می‌گوید که این لپ‌تاپ قابلیت‌های هوش مصنوعی را براساس نیازها و ترجیح فردی کاربر ارائه می‌کند. لپ‌تاپ ویووبوک S 15 ایسوس صفحه نمایش OLED دارد و شماره مدل نسخه مجهز به اسنپدراگون ایکس الیت، S5507 است. نسخه مجهز به پردازنده Meteor Lake-H نیز با شماره مدل S5506 عرضه شده است.

ایسوس جزئیاتی را درباره اولین لپ‌تاپ خود که از پردازنده اسنپدراگون ایکس بهره می‌برد، برملا کرد. لپ‌تاپ ویووبوک S 15 قرار است در تاریخ 20 می (31 اردیبهشت) رسماً معرفی شود. اما حالا بخشی از اطلاعات آن توسط ایسوس منتشر شده است. پیش‌تر یک نسخه از این لپ‌تاپ نیز با چیپست Intel Meteor Lake-H عرضه شده است.

به غیر از این لپ‌تاپ، محصولات زیر نیز قرار است با تراشه اسنپدراگون ایکس الیت به بازار عرضه شود:

  • مایکروسافت سرفیس پرو 10
  • مایکروسافت سرفیس لپ‌تاپ 6
  • سامسونگ گلکسی بوک 4 اج
  • لنوو یوگا اسلیم 7 نسل 9
  • لنوو ThinkPad T14s نسل 6
  • سری لپ‌تاپ‌های تجاری Dragon اچ‌پی
  • لپ‌تاپ Inspiron 14 Plus دل


منبع: https://digiato.com/laptop/asus-will-soon-introduce-snapdragon-version-of-vivobook-s-15-laptop

به گزارش گیزموچاینا، این لپ‌تاپ حاصل تعامل و همکاری ایسوس، مایکروسافت و کوالکام است. لپ‌تاپ ویووبوک S 15 به‌طور کامل از آخرین ویژگی‌های هوش مصنوعی ایسوس و مایکروسافت پشتیبانی می‌کند؛ بنابراین به‌نوعی یک دستگاه هوش مصنوعی قابل‌حمل و فوق‌العاده قدرتمند است. مایکروسافت هم قصد دارد لپ‌تاپ‌های سرفیس 6 و سرفیس پرو 10 خود را طی رویدادی در تاریخ 20 می (31 اردیبهشت) رونمایی کند.

ویووبوک S 15 ایسوس

مشخصات لپ‌تاپ ویووبوک S 15 ایسوس

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با