تصاویر و قیمت سرفیس لپ‌تاپ گو 3 افشا شد + عکس

نسخه پایه لپ‌تاپ آینده مایکروسافت همچنان 8 گیگابایت رم خواهد داشت، اما به پردازنده قدرتمندتر Core i5-1235U مجهز می‌شود.
منبع: https://digiato.com/laptop/microsoft-surface-laptop-go-3-price-pics-leaked

مایکروسافت هفته آینده از نسل جدید محصولات سرفیس رونمایی می‌کند که یکی از آن‌ها، سرفیس لپ‌تاپ گو 3 خواهد بود. حالا پیش از معرفی، شاهد افشای تصاویر، قیمت و بخشی از مشخصات این لپ‌تاپ مایکروسافت هستیم.

به گفته کوانت، سرفیس لپ‌تاپ گو 3 با قیمت پایه 899 یورو روانه بازار می‌شود که افزایش را نسبت به قیمت 769 یورویی نسل قبلی نشان می‌دهد. البته باید به این موضوع اشاره کرد که در نسخه پایه دیگر خبری از 128 گیگابایت حافظه داخلی نیست.

یکی از منابع دنیای فناوری به‌نام «رولند کوانت» اطلاعات مربوط به نسل بعدی سرفیس لپ‌تاپ گو را منتشر کرده است. به نظر می‌رسد این محصول از نظر طراحی تفاوتی با نسل کنونی‌اش ندارد.

مشخصات و قیمت احتمالی سرفیس لپ‌تاپ گو 3

سرفیس لپ‌تاپ گو 2 در نسخه مجهز به 128 گیگابایت حافظه داخلی قیمتی برابر 769 یورو دارد و نسخه دارای 256 گیگابایت حافظه داخلی با قیمت 869 یورو فروخته می‌شود. بنابراین با افزایش قیمت 30 یورو روبه‌رو هستیم.

سرفیس لپ‌تاپ گو ظاهراً در چهار رنگ از راه می‌رسد، به جک 3.5 میلی‌متری هدفون مجهز می‌شود و یک پورت USB-C و یک پورت USB-A خواهد داشت. این لپ‌تاپ همچنین به نمایشگر 12.4 اینچی با رزولوشن 1536 در 1024 پیکسل و نسبت تصویر 3:2 مجهز می‌شود.