سامسونگ احتمالا در حال کار روی یک لپ تاپ تاشو با نمایشگر دوگانه است

علاوه بر این، در کنار صفحه کلید این لپ تاپ تاشو فضای کوچکی وجود دارد که می‌تواند به عنوان یک تاچ پد از آن استفاده شود.

طبق گزارش‌هایی که براساس این پتنت منتشر شده، غول فناوری مستقر در کره جنوبی ممکن است در حال کار روی یک لپ تاپ با نمایشگر دوگانه باشد. در پتنت ثبت شده توسط سامسونگ برای این دستگاه، به شباهت‌های زیادی با لپ‌تاپ ایسوس ZenBook Fold اشاره شده است.

ویژگی‌های لپ تاپ تاشو سامسونگ

پتنت سامسونگ
ظاهراً سامسونگ در حال کار روی یک لپ تاپ تاشو جدید با نمایشگر دوگانه است. به تازگی پتنت جدیدی از این شرکت مشاهده شده که طراحی دستگاهی شبیه به ایسوس ZenBook Fold را نشان می‌دهد.

می‌توان انتظار داشت که سامسونگ نیز برای دستگاه خود که البته هنوز به عنوان یک پتنت ثبت شده، عملکرد مشابهی را برای کاربران ارائه کند. البته یک تفاوت عمده بین ZenBook Fold و این دستگاه وجود دارد. به نظر می‌رسد غول کره‌ای در نیمی از نمایشگر دستگاه قصد استفاده از یک صفحه کلیدی فیزیکی را داشته باشد. با این وجود، در حالی که نمایشگر دستگاه همچنان کامل تا می‌شود، سطح نمایش کاملی را در اختیار کاربران قرار نمی‌دهد. با این وجود، نیمه‌ای که صفحه کلید را در خود جای داده، همچنین می‌تواند به عنوان یک نمایشگر ثانویه عمل کند.

در حال حاضر جزئیات دقیق‌تر و بیشتری درباره این دستگاه در پتنت سامسونگ ارائه نشده است و همچنین هیچ مشخصاتی در آن وجود ندارد. بنابراین باید منتظر اخبار بیشتری درباره آن باشیم.


منبع: https://digiato.com/article/2022/11/24/samsung-patent-dual-display-laptop

برای کسانی که اطلاع ندارند، لپ تاپ تاشو ایسوس ZenBook Fold از یک نمایشگر 17.3 اینچی بهره می‌برد که نکته قابل توجه آن قابلیت تا شدن است. با این وجود، کاربران می‌توانند با تا کردن نمایشگر دستگاه یا استفاده از یک کیبورد بی‌سیم، از آن به عنوان یک پنل مانیتور، یا به عنوان یک لپ تاپ یا حتی تبلت استفاده کنند.