شرکت تکنو با یک موبایل رول‌شونده و یک سگ رباتیک به MWC 2024 می‌رود

در نمایشگاه MWC 2023، شرکت تکنو از دستگاه‌های مختلفی مثل گوشی تاشو Phantom V Fold و سری Spark 10 رونمایی کرد. در نمایشگاه امسال هم احتمالاً این شرکت دستگاه‌های پیشرفته و جالبی را معرفی خواهد کرد.

باید منتظر ماند و دید که تکنو چه محصولات دیگری را در نمایشگاه MWC 2024 معرفی می‌کند. به‌نظر می‌رسد که این کمپانی چینی محصولات پیشرفته و عجیبی را در این رویداد معرفی خواهد کرد.


منبع: https://digiato.com/mobile/techno-unveil-advanced-products-at-mwc-2024

تکنو در جریان نمایشگاه MWC 2024 از سگ رباتیک هوشمند Dynamic 1 نیز رونمایی خواهد کرد. این ربات احتمالاً شبیه به Cyberdog شیائومی خواهد بود. تکنو برای ساخت Dynamic 1 از نژاد ژرمن شپرد الهام گرفته است و الگوریتم‌ها و سنسورهای پیشرفته‌ای دارد. این تکنولوژی‌های پیشرفته به این ربات اجازه می‌دهد که درک و فهم بالایی در انجام دستورات داشته باشد.

تکنو

احتمال معرفی عینک واقعیت مجازی گیمینگ تکنو

نمایشگاه MWC 2024 در تاریخ 26 تا 29 فوریه و شهر بارسلون اسپانیا برگزار خواهد شد. بسیاری از شرکت‌ها در این نمایشگاه از جدیدترین دستگاه‌های خود رونمایی خواهند کرد و تکنو هم قصد ندارد از رقبا عقب بماند.

علاوه‌براین، تکنو از عینک واقعیت مجازی خود هم رونمایی خواهد کرد. این عینک سبک‌وزن که با نام Pocket Go شناخته می‌شود، اولین عینک AR این شرکت چینی خواهد بود که با استفاده از سیستم‌عامل ویندوز، تجربه گیمینگ همه‌جانبه‌ای را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

تکنو درزمینه گوشی‌های هوشمند، قصد ارائه طرح‌های مفهومی از گوشی Phantom Ultimate را دارد. این گوشی قابل انعطاف دارای صفحه‌نمایش دوطرفه است که از 6.55 اینچ تا 7.11 اینچ قابل گسترش خواهد بود. احتمالاً تکنولوژی‌های جدیدی مثل صفحه‌نمایش تاشوی بدون حاشیه، اتصالات ماهواره‌ای و مواد تجدیدپذیر نیز در این گوشی به‌کار خواهند رفت.

به گزارش گیزموچاینا، تکنو اعلام کرده که در این نمایشگاه از گوشی Pova 6 Pro 5G و اولترا نوت‌بوک T16 Pro که مجهز به پردازنده‌های نسل جدید اینتل است، رونمایی خواهد کرد. به غیر از دو دستگاه یادشده، این برند احتمالاً محصولات آینده‌نگر و نوآورانه هم معرفی خواهد کرد.