فروش شیرآلات صنعتی با قیمت عمده تهران | کسری سارانفروش شیرآلات صنعتی با قیمت عمده تهران | کسری ساران

 • در این مجموعه  بورس شیرآلات صنعتی با کیفیت 
  ارائه نازل ترین قیمت شیرآلات صنعتی در این مجموعه 

  فروشگاه بزرگ دیجی پاپینگ بزرگترین مرکز ارائه انواع شیرآلات صنعتی , بورس شیرآلات صنعتی ، اتصالات فلزی , شیرآلات صنعتی رشت تجهیزات آتشنشانی و….در تهران می باشد.

 • همچنین، در برخی اتصالات شیرآلات، از اتصالات مفصلی به نام شستی (union) نیز استفاده می‌شود.
 • لوله های گاز دارند استحکام و مقاومت بیشتری را دارا هستند.
 • یکی از نوع اتصالات مورد استفاده در شیرآلات صنعتی، اتصالات فلنجی هستند که در انواع مختلف و با سایزهای مختلف در دسترس هستند. این اتصالات با استفاده از پیچ و مهره‌ها و درجه بندهای مختلف متصل می‌شوند و به راحتی جدا می‌شوند. لوله های گاز دارند استحکام و مقاومت بیشتری را دارا هستند. از لوله روکار نیز برای انشعابات گازی در ساختمان ها استفاده می گردد. انتخاب کردن مناسب ترین لوله نسبت به فشار گاز داخلی و اندازه لوله تفاوت دارد، از لوله های فلزی کربن استیل، در خطوط اصلی انتقال گاز استفاده می شود.

  قلاب ایرانیت-کرپی پروفیل-بست فلزی- پیچ سرمته-قلاب فلزی

  اتصالات معمولاً برای اتصال شیرآلات به خطوط لوله‌ها و دیگر تجهیزات صنعتی استفاده می‌شوند. شیر توپی با نام های quarter-turn action و quick opening در بازار عرضه میشود. این شیر در صورتی که به اندازه 90 درجه برچرخد باز و بسته میشود و در حین باز بودن فشار کمی را ایجاد میکند.

  هرآنچه باید در مورد ورق استیل بدانید

  مهمترین مزتی که شیر های دروازه ای دارند این است که قیمت پایینی نسبت به دستگاه های پیشرفته دارند و طرز نگهداری و تعمیر آن ها راحت تر از انواع دیگر شیر ها میباشد. همچنین، در برخی اتصالات شیرآلات، از اتصالات مفصلی به نام شستی (union) نیز استفاده می‌شود. اتصالات شستی معمولاً برای اتصال شیرآلات در محل‌هایی که به راحتی به شیرآلات نمی‌توان دسترسی داشت، مورد استفاده قرار می‌گیرند. درج آگهی در سایت ایستگاه رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می‌باشد. با توجه به تعداد زیاد آگهی در ایستگاه، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

  این شیرآلات در برخی کاربردهای خاص مانند تنظیم جریان رسوبات جامد در خطوط لوله کاربرد دارند. این دستگاه ها از یک جریان کوچک استفاده کرده و جریان های بزرگ را قطع یا وصل یا منتقل می کنند. در پایان در این مقاله در واقع چهار دسته از محصولات شرکت زیمنس را که از طریق سیمی نصر ماد تأمین می شود معرفی کردیم این چهار دسته یعنی تجهیزات اتوماسیون صنعتی، رله حفاظتی، تجهیزات فشار ضعیف و متوسط و در … سازه های پرکاربرد از نظر جنس بدنه در انواع نبشی گالوانیزه و ضد زنگ عرضه می شوند. نوع گالوانیزه این سازه ها به دلیل داشتن پوشش مقاوم، در برابر رطوبت، آّب، خوردگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم هستند. LNP های ضد زنگ در دو نوع 304 و فولادی T316 تولید و عرضه می شوند.

  منتشر شده در
  دسته‌بندی شده در اخبار