3 بهترین پایه لپ تاپ 2023

پایه لپ تاپ ارگونومیک Lifelong Upryze می تواند یک لپ تاپ را تا 17 اینچ بالا ببرد، بنابراین می تواند دامنه وسیع تری از قد افراد را نسبت به Rain Design iLevel 2 در خود جای دهد. همچنین برای اکثر افراد زمانی که ایستاده اند به خوبی کار می کند. این محکم‌ترین پایه لپ‌تاپ بلندی است که ما آزمایش کردیم (مدل‌هایی با بیش از 9 اینچ تنظیم عمودی)، که می‌تواند یک لپ‌تاپ 7 پوندی را ثابت نگه دارد، در حالی که رقبا زیر وزن فرو می‌روند. روکش خاکستری مایل به آبی نیز به آن کمک می کند تا از پایه های لپ تاپ نقره ای و مشکی معمولی متمایز شود. فقط به خاطر داشته باشید که تنظیم ارتفاع Upryze به دلیل لولاهای سفت آن می تواند یک تمرین باشد و در بلندترین ارتفاعات اگر روی صفحه کلید لپ تاپ تایپ کنید یا تصادفاً به پایه برخورد کنید، پایه می تواند به عقب برگردد. مانند سایر پایه های لپ تاپ، توصیه می کنیم از آن فقط با صفحه کلید خارجی استفاده کنید. شما ارگونومی بهتری خواهید داشت و از لرزش صفحه نمایش خودداری می کنید.

نوع: قابل تنظیم افزایش ارتفاع از میز تا پایین صفحه لپ تاپ: 2 تا 17 اینچ
وزن: 4.6 پوند ابعاد: 12.7 در 12.1 در 2.8 اینچ

انتخاب بودجه

استند طراحی باران

mStand مستحکم دارای یک سوراخ مناسب برای مدیریت کابل در پشت است و هزینه کمتری نسبت به انتخاب برتر ما دارد. اما این تنها پایه ای است که توصیه می کنیم قابل تنظیم نیست.

انتخاب ما

Rain Design iLevel 2

این مدل برای لپ‌تاپ‌های تا سایز 15 اینچ به اندازه کافی مستحکم است، به راحتی قابل نصب و جمع شدن است و نسبتاً ارزان است.

گزینه های خرید

Rain Design iLevel 2 از آلومینیوم آنودایز ساخته شده است، بنابراین فوق العاده محکم و شیک است. همچنین تنظیم ساده‌ترین پایه در بین تمام پایه‌های لپ‌تاپ که آزمایش کرده‌ایم است.

گزینه های خرید

کیفیت ساخت استثنایی و قابلیت تنظیم آسان Rain Design iLevel 2 در صورت نیاز به پایه لپ تاپ ارزش پرداختی را دارد. در آزمایش‌های ما، لپ‌تاپ‌های 11 تا 15 اینچی را با دسته محکم نگه می‌داشت و طراحی ساده و ساده‌ای دارد که شیک به نظر می‌رسد. تنظیم آن از هر پایه لپ‌تاپ قابل تنظیم دیگری که آزمایش کرده‌ایم آسان‌تر است: وقتی یک دستگیره را از چپ به راست می‌کشید، پلتفرم آن به سمت بالا متمایل می‌شود.

نوع: قابل تنظیم افزایش ارتفاع از میز تا پایین صفحه لپ تاپ: 6.5 تا 8.5 اینچ
وزن: 3.5 پوند ابعاد: 8.8 در 10.1 در 7.9 اینچ

همچنین عالی

*در زمان انتشار قیمت بود 52 دلار.

اگر پایه لپ‌تاپ مقرون‌به‌صرفه‌تری می‌خواهید که زیباتر از مجموعه‌ای از کتاب‌ها به نظر برسد و گرما را دفع کند، بهترین گزینه Rain Design mStand است. مانند iLevel 2 این شرکت، mStand محکم و آلومینیومی لپ‌تاپ‌های 15 اینچی با وزن حداکثر 7 پوند در تست‌های ما به راحتی در آن قرار می‌گیرد، به علاوه دارای یک سوراخ برای مدیریت کابل و یک گوشه برای ذخیره صفحه‌کلید شما است. طراحی یک تکه جامد آن نسبت به پایه های لپ تاپ ارزان تر که معمولاً نیاز به مونتاژ دارند، لرزش کمتری دارد. اما بر خلاف انتخاب های دیگر ما، قابل تنظیم نیست.

نوع: درست شد افزایش ارتفاع از میز تا پایین صفحه لپ تاپ: 5.9 اینچ
وزن: 3 پوند ابعاد: 8.8 در 6.0 در 9.9 اینچ

همچنین عالی

پایه لپ تاپ Nexstand

اگر به یک پایه لپ‌تاپ بین خانه و محل کار یا استفاده در سفر نیاز دارید، پایه لپ‌تاپ Nexstand بهترین گزینه محکم، جمع‌وجور و قابل حمل است. پایه پلاستیکی برای نصب و فرو ریختن ساده است، اما ثبات را فدای آن نمی کند (اگرچه فشار دادن آن آسان تر از سایر میله های ما است که از آلومینیوم ساخته شده اند). جابه‌جایی بین شش تنظیمات ارتفاع Nexstand کمی دشوار است – قبل از قرار دادن لپ‌تاپ روی آن، باید دوباره بررسی کنید که پایه کاملاً قفل شده باشد. اما آنچه بیش از همه مهم است این است که می توانید پایه سبک وزن را به یک چوب ضخیم تا کنید که به راحتی در اکثر کوله پشتی ها یا کیف های لپ تاپ قرار می گیرد.

نوع: قابل تنظیم افزایش ارتفاع از میز تا پایین صفحه لپ تاپ: 5.5 تا 12.5 اینچ
وزن: 0.6 پوند ابعاد: 10.6 در 11.4 در 9.8 اینچ


منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-laptop-stands/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed*در زمان انتشار قیمت بود 30 دلار.