6 بهترین شارژر لپ تاپ و تبلت USB-C 2023

این شارژر تقریباً به اندازه Nekteck 60W است و به همان سرعت شارژ می شود، اما به طور مستقل از نظر ایمنی و عملکرد تأیید نشده است.

گزینه های خرید

ما فکر می کنیم که باید یکی از برترین انتخاب های ما را انتخاب کنید (حتی اگر تبلت یا رایانه ای مانند مک بوک ایر دارید که به انرژی کمتری نیاز دارد) زیرا ارزش باورنکردنی دارند، بسیار کوچک هستند و انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهند. انتخاب کنید که در آینده به یک دستگاه پرقدرت تر ارتقا دهید. اما اگر اندازه مهم‌ترین مورد شماست و دستگاه‌های شما فقط به 30 وات نیاز دارند، شارژر دیواری ZMI ZPower 33W USB-C شارژری است که می‌توانید دریافت کنید. حجم آن کمتر از نیمی از پیک های Nekteck 60w و ZMI 65W است و طراحی جمع و جور آن هنگام وصل کردن آن هیچ خروجی را مسدود نمی کند.

تقریباً تمام رایانه‌هایی که از طریق USB-C شارژ می‌شوند حداکثر سرعت شارژ 60 وات دارند، اما مک‌بوک پرو 15 اینچی می‌تواند تا 87 وات شارژ شود و مدل‌های 16 اینچی 2019 و 14 اینچی 2021 حداکثر 96 وات را شارژ می‌کنند. ، آنها را به قابل توجه ترین استثناها تبدیل می کند. برای این لپ تاپ ها بهترین گزینه شارژر دیواری 100W PD 3.0 GaN Nekteck است. این شارژر 100 واتی، که به طور قابل توجهی کوچکتر از شارژر خود اپل است، دارای کابل شارژ USB-C قابل جدا شدن است و قیمتی کمتر از نصف قیمت یک مجموعه جایگزین کامل از اپل دارد. مانند انتخاب 60 واتی ما، به طور مستقل تست شده و از نظر ایمنی تایید شده است.

اگر یک لپ‌تاپ و چندین دستگاه برای شارژ در پشت میز خود دارید، این انتخاب قدرت و پورت‌های بیشتری را نسبت به هر گزینه دیگری ارائه می‌دهد – برای اکثر مردم آنقدر بزرگ و سنگین است که نمی‌توان آن را در کیف لپ‌تاپ یا کیف دستی نگه داشت.

گزینه های خرید

*در زمان انتشار قیمت بود 20 دلار.

شارژر دیواری USB 111 واتی 5 پورت Nekteck یک نیروگاه است اگر با چندین دستگاه سروکار دارید. این نه تنها تا 87 وات شارژ را از درگاه USB-C خود ارائه می کند – که حتی برای لپ تاپ های پرقدرت مانند مک بوک پرو 14، 15 یا 2019 16 اینچی مناسب است – بلکه دارای چهار پورت USB-A نیز می باشد. همه دستگاه ها و لوازم جانبی دیگر شما مانند تلفن، هدفون یا پاوربانک شما. این محصول دارای کابل شارژ USB-C است که ارزش آن را حتی بهتر می کند. اما وزن و اندازه بزرگ آن را برای یک موقعیت دائمی روی میز شما مناسب می کند.

*در زمان انتشار قیمت بود 40 دلار.

این مدل تمام قدرت شارژر همراه مک بوک پرو 15 یا 16 اینچی شما را دارد اما کوچکتر است و قیمت آن نصف است. کابل همراه قابل جدا شدن و تعویض در صورت آسیب دیدن است.

گزینه های خرید

انتخاب ما

شارژر GaN 60 واتی Nekteck با کابل USB-C به USB-C

اگرچه این شارژر قادر به تامین انرژی لپ تاپ های کوچک است، اما همچنان در کف دست شما قرار می گیرد. اما هزینه آن کمی بیشتر از انتخاب های برتر ما است.

گزینه های خرید

این شارژر جمع و جور می تواند تقریباً هر لپ تاپ 13 اینچی یا کوچکتر از USB-C را با حداکثر سرعت تغذیه کند و برای دستگاه های کم مصرف نیز عالی عمل می کند. با وجود قیمت مقرون به صرفه آن، حتی شامل یک کابل نیز می شود.

گزینه های خرید

پورت 1: USB-C 87 وات
پورت 2: 12 وات USB-A
پورت 3: 12 وات USB-A
پورت 4: 12 وات USB-A
پورت 5: 12 وات USB-A
ابعاد: 6.3 در 3 در 1.1 اینچ
کابل USB-C: 3 فوت، قابل جدا شدن


منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-usb-c-macbook-and-laptop-chargers/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

شارژر 60 واتی USB-C GaN Nekteck بهترین شارژری است که ما آزمایش کرده ایم، اما اگر موجودی آن تمام شده است یا قیمت آن به بیش از 30 دلار می رسد، توصیه می کنیم به جای آن از شارژر دیواری ZMI ZPower Turbo 65W USB-C PD استفاده کنید. 65 وات آن برای اکثر لپ‌تاپ‌ها و هر تبلتی توان کافی دارد و مانند شارژر Nekteck، ZMI دارای کابل محکمی است. دلیل اصلی اینکه این شارژر ZMI بهترین انتخاب ما نیست این است که شارژر ZMI دارای گواهی USB-IF نیست. در حالی که این به طور کلی یک معامله شکن نیست، ما فکر می کنیم که ارزش چند دلار بیشتر برای خرید شارژر Nekteck را دارد.

*در زمان انتشار قیمت بود 33 دلار.

پورت 1: USB-C 33 وات
ابعاد: 1.2 در 1.2 در 1.34 اینچ
کابل USB-C: شامل نمی شود

همچنین عالی

شارژر دیواری Nekteck 100W PD 3.0 GaN

پورت 1: 100 وات USB-C
ابعاد: 2.7 در 2.7 در 1.2 اینچ
کابل USB-C: 6.5 فوت، قابل جدا شدن

انتخاب ارتقا دهید

شارژر دیواری 100 واتی چهار پورت GaN Basics Amazon

پورت 1: 100 وات USB-C
پورت 2: 18 وات USB-C
پورت 3: 12 وات USB-A
پورت 4: 12 وات USB-A
ابعاد: 3.2 در 3.2 در 1.2 اینچ
کابل USB-C: شامل نمی شود

همچنین عالی

شارژر دیواری USB 111 واتی 5 پورت Nekteck

*در زمان انتشار قیمت بود 52 دلار.

*در زمان انتشار قیمت بود 20 دلار.

چه نیاز به تعویض شارژر اصلی خود داشته باشید یا فقط بخواهید یک شارژر اضافی در خانه یا محل کار داشته باشید، باید شارژر Nekteck 60W USB-C GaN را تهیه کنید. تقریباً هر لپ‌تاپ USB-C را با سرعت کامل شارژ می‌کند و لپ‌تاپ‌ها، تبلت‌ها و اکثر تلفن‌های هوشمند مدرن را با قدرت شارژ سریع شارژ می‌کند. Nekteck همچنین از هر شارژر 60 یا 65 واتی دیگری که پیدا کرده‌ایم کوچک‌تر است و با یک کابل جداشدنی عرضه می‌شود، چیزی که معمولاً به تنهایی 10 تا 20 دلار قیمت دارد. این شارژر، مانند بسیاری از محصولات Nekteck، دارای گواهینامه USB Implementers Forum (USB-IF) است، به این معنی که یک شخص ثالث مستقل آن را آزمایش کرده و از مطابقت با مشخصات عملکرد و ایمنی اطمینان حاصل کرده است. این گواهی بزرگترین تفاوت بین Nekteck و ZMI zPower Turbo 65W، انتخاب دوم ما است. با این حال، اگر قیمت Nekteck از 30 دلار بالاتر رفت، توصیه می‌کنیم مدل ZMI بدون تاییدیه را در نظر بگیرید.

پورت 1: 65 وات USB-C
ابعاد: 1.97 در 1.97 در 1.1 اینچ
کابل USB-C: 4.9 فوت، قابل جدا شدن

همچنین عالی

شارژر دیواری ZMI zPower 33W USB-C

*در زمان انتشار قیمت بود 27 دلار.

این شارژر به این دلیل متمایز است که دو درگاه USB-C و دو پورت USB-A را در یک بسته اندازه مسافرتی جا می دهد. برای هر کسی که ترکیبی از لپ‌تاپ، تبلت، تلفن یا هر چیز دیگری که از طریق USB شارژ می‌شود، ایده‌آل است.

گزینه های خرید

شارژر دیواری چهار پورت GaN 100 واتی Amazon Basics با سرعت شارژر 16 اینچی MacBook Pro مدل 14، 15 و 2019 مطابقت دارد و دارای یک پورت USB-C دوم به همراه دو پورت USB-A در بدنه ای تقریباً یکسان است. اندازه. این شارژر مجموعا خروجی 100 وات دارد، به این معنی که می‌توانید از پورت‌های USB-C (که یکی از آن‌ها حداکثر 100 وات و دیگری 18 وات است) برای شارژ 14 یا 15 یا 16 وات استفاده کنید. لپ تاپ اینچی یا مک بوک ایر با سرعت کامل در کنار آیفون با حداکثر توان 20 وات آن. داشتن این دو پورت قدرتمند در چنین بسته کوچکی، Amazon Basics را برای هرکسی که یک شارژر با اندازه مسافرتی برای لپ‌تاپ و تلفن یا دستگاه دیگری می‌خواهد، یک ارزش عالی می‌سازد. درگاه‌های USB-A 12 وات شارژ می‌شوند که برای شارژ سریع نسبتاً معقول با اکثر تلفن‌های هوشمند مدرن زمانی که درگاه‌های USB-C اشغال می‌شوند، کافی است.

پورت 1: 60 وات USB-C
ابعاد: 1.97 در 1.97 در 1.2 اینچ
کابل USB-C: 6.5 فوت، قابل جدا شدن

نایب قهرمان

شارژر دیواری ZMI zPower Turbo 65W USB-C PD