6 بهترین لپ تاپ برای دانشجویان در سال 2023

کالج گران است – از جمله شهریه، مسکن، و کتاب‌های درسی، بدون ذکر هزینه‌های غذا و سایر هزینه‌های متفرقه – بنابراین دانش‌آموزان به یک لپ‌تاپ قابل اعتماد نیاز دارند که برای سال‌ها یادداشت‌برداری، نوشتن مقاله در ساعت 3 صبح و ویرایش اسلایدها دوام بیاورد. پروژه گروهی. اما انتخاب لپ تاپ مناسب می تواند چالش برانگیزتر از نوشتن هزاران کلمه بر روی پروست باشد.

اگر بتوانید بیشتر خرج کنید، گزینه‌های قابل حمل بیشتری نیز داریم، و برای هر کسی که بودجه کمتری دارد، گزینه‌های ارزان‌تری داریم که برای بچه‌های کوچک‌تر نیز مناسب هستند. این گزینه‌های ارزان‌تر برای دستیابی به برچسب‌های قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تر، همگی معاوضه‌های جدی ایجاد می‌کنند – در طول عمر باتری کوتاه‌تر، اندازه بزرگ‌تر یا عملکرد محدودتر – و به احتمال زیاد به اندازه انتخاب‌های ما دوام ندارند. اگر دانشجوی فیلم یا عکاسی هستید و برای ویرایش عکس و ویدیو به لپ‌تاپ نیاز دارید، یا اگر لپ‌تاپی می‌خواهید که بتواند بازی کند، ما نیز برای شما انتخاب هایی داریم.


منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-laptops-for-college-students/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

ما هر سال ده‌ها لپ‌تاپ را آزمایش می‌کنیم، و برای این راهنما، راهنماهای دیگر خود را که برای دانش‌آموزان بهترین هستند، جمع‌آوری کرده‌ایم. نسبت قیمت به عملکرد لپ‌تاپ مهم‌ترین عامل است و پس از آن عمر باتری، اندازه و وزن، صفحه‌کلید و ترک‌پد و عملکرد به اندازه کافی خوب است. انتخاب برتر ما بهترین توازن را از بین همه آن عوامل برای اکثر دانش‌آموزان دبیرستانی و کالج ارائه می‌کند، خواه آن‌ها از راه دور در کلاس‌ها شرکت می‌کنند یا به یک کلاس درس فیزیکی می‌روند.