8 نکته درباره طراحی داخلی که مشتری ها را به شما برمی گرداند

محیط سنتی و صمیمی، عطر و طعم لذیذ غذاها و حجم زیاد آنها و رفتار صمیمانه و محترمانه پرسنل مرشد، فضایی دلنشین را برای میهمانان فراهم میکند. رفتار محترمانه و صمیمانه پرسنل، فضای دلنشین و محیط نوستالژی رستوران لوکس، بسیار دوست داشتنی است. محیط رستوران بسیار شیک بوده و در کنار غذاهای خوش طعم، میتوانید از فضای آرامشبخش و چشمانداز فوقالعادهی آن نیز بهرهمند شوید. بازسازیها و اضافه کردن تراس و محیطهای جدید به فضای رستوران باعث شده تا جوانترها نیز به سمت آن جذب شوند. همچنین بد نیست بدانید روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح تا ۱۲، شهربانو صبحانهای لذیذ را به شکل سلف سرویس ارائه میدهد که شامل حدود ۲۰ نوغ غذای سرد و گرم و نوشیدنیهای مختلف است.

در این مرحله به اینکه هر کدام چقدر فضا به خود اختصاص می دهند کاری نخواهیم داشت چرا که سایز هر اتاق به سبک رستوران شما و نوع خدماتی که ارائه می دهید بستگی خواهد داشت. طعم خاصِ انواع پاستا، پیتزا و غذاهای ایتالیایی در این رستوران شما را به وجد خواهد آورد. یک نانوایی کوچک در ورودی این رستوران وجود دارد که به شیوهی قدیمی ایرانی نان پخت میکند. با وجود اینکه زمان زیادی از تأسیس آن میگذرد، این رستوران همچنان یکی از شیکترین، زیباترین و بهترین رستوران های تهران به شمار میرود. این رستوران به دلیل موقعیت مکانی خاصی که در آن قرار دارد و همچنین کیفیت خوب غذاها در کنار قیمت مناسب، یکی از بهترین رستوران های تهران به حساب میآید.

این رستوران، حس نوستالژی عمیقی را در شما و بیشتر در پدر و مادرهایتان ایجاد میکند. این گل برگهای سبز و گلهای سفیدی دارد که باعث زیبایی بیشتر آن شدهاست. رستوران نارنجستان، از جمله بهترین رستورانهای تهران است که به قول معروف سری میان سرها دارد. اگر مشتاق تجربهی طعمها و مزههای جدید هستید، سری به رستوران سنسو بزنید و از محیط دنج و دلنشین آن نیز لذت ببرید. بد نیست بدانید که سریال محبوب آشپزباشی نیز بر اساس داستان همین رستوران ساخته شده است! رستوران های موفق، مشتری های خود را به طور دقیق میشناسند و رستوران را بر اساس نیازها و سلایق آنها طراحی میکنند.

این افراد به کم نور بودن طراحی داخلی کافه رستوران بیشتر علاقه دارند که باید این نکته را در نظر داشته باشند که حد اعتدال را رعایت کنند. این مجموعه، همواره همهی تلاش خود را به کار بسته است تا با رعایت جدیدترین استانداردها، خود را به روز نگه دارد. رعایت این موارد موجب می شود که لازم نباشد کف پوش رستوران را زود به زود تعویض کنید و این عامل موجب صرفه اقتصادی برای شما می شود. با اجرای دکوراسیون خاص هم افردای که در محیط کار می کنند احساس بهتری خواهند داشت و راندمان کاری خود را بهبود می بخشند هم مشتریان لذت برده و رستوران شما را به عنوان رستوران مورد علاقه خود به خاط سپرده و توصیه می کند ، البته اگر از کیفیت غذا و مزه ی آن غافل نشوید ! تمام ویژگی های یک رستوران سنتی خاص و منحصر به فرد برای ثبت خاطره ای به یادماندنی در رستوران سنتی دیبا هتل اسپیناس پالاس تهران، گرد هم آمده اند. دومین قسمت طراحی کافه گالری فضای جداگانه ای است که در کنار فضای اصلی ساخته می شود. فضای داخلی این کافه رستوران هم واقعا دوست داشتنی و زیبا است.

پس مبلمانی را انتخاب کنید که سبک وزن بوده و به فضای زیادی نیاز نداشته باشند. رستوران اسفندیار دارای سالنی نسبتا بزرگ است و به همین خاطر ازدحام و شلوغی جمعیت آنقدر آزار دهنده نخواهد بود. اگر فست فودی کوچکی دارید یا به فکر دکوراسیون کافه کوچک هستید؛ سعی کنید از مبلمان بزرگ و جاگیر و رنگهای تیره و خسته کننده پرهیز کنید. کباب دلمه فلفلی نیز یکی از جذابترین غذاها با طعمی جدید است که اگر به مزههای تند و فلفلی علاقهمند باشید، حتما از آن خوشتان میآید. نقاشیهای ظریف و زیبای میزها و صندلیها نیز بر زیبایی این رستوران میافزاید. شما میتوانید این کار را با توجه به نظرات کارشناسان مربوط و با استفاده از صنایع دستی منطقه یا شهری که رستوران در آن واقع است، تابلوهایی با طراحی و نقاشیهای قدیمی و یا گلدانهای سفالی انجام دهید. این کار به مشتریان این امکان را میدهد که بدون مزاحمت باقی بمانند در حالی که شما به کسانی که تازه وارد شده اند کمک کنید. این رستوران در شمار بهترین و محبوبترین رستوران های ایتالیایی تهران قرار دارد، که در دو وعدهی ناهار و شام آمادهی ارائهی خدمات به مشتریان خود است. اگر قصد دارید که برای ظهر و صرف ناهار به آنجا بروید، حتما پیش از رفتن، میز رزرو کنید، چرا که در هنگام ظهر، رستوران معمولا شلوغ است.

علاوه بر غذاهای خوشمزه، میتوانید از آلاچیقهای زیبا و محیط با صفای این رستوران نیز استفاده کنید. در این رستوران، با اجرای موسیقی سنتی ایرانی، علاوه بر جسم، از روحتان نیز پذیرایی خواهد شد! پش موسیقی سنتی یکی از ارکان اصلی سفره خانه ها و رستوران های سنتی است و در طراحی داخلی رستوران سنتی نیز اهمیت دکوراسیون داخلی رستورانهای سنتی بسیار زیادی دارد. طراحی داخلی رستوران، که به شکل سنتی ای بسیار هنرمندانه انجام شده؛ شبیه به یک موزه است، که محیطی لذتبخش و مفرح را برای شما فراهم میآورد. مسیر ورود به سالن اصلی سقف طاقی شکل و کاشی کاری شده ای دارد که به وسیله شبکه های فلزی حمایت می شوند. امروزه بسیاری از خانه ها پشتی ندارند، اگر چه هنوز هم در خانه های سنتی یافت می شوند. اگر دوست دارید که یک فضای سنتی و قدیمی با غذاهای با کیفیت تجربه کنید، این رستوران را از دست ندهید. اگر میخواهید طعم غذاهای شمالی را در قلب پایتخت تجربه کنید، سری به این رستوران بزنید. اگر رستوران و یا کافه ی شما در کل روز سرویس می دهد بهتر است از نورپردازی های متفاوتی استفاده نمایید.

گرچه این کار ریسکهایی خواهد داشت اما میتوانید از این امکان بهره بگیرید. همیشه بخش صندوق را در دکوراسیون داخلی کافه رستوران، قسمت مرکزی در نظر بگیرید تا در دسترسی تمامی مشتریان تسهیل بخشد. در این رستوران همهچیز عطر اصالت و سنت دارد؛ از در ورودی چوبی و کف سیمانی با کاشیهای اصیل ایرانی گرفته تا ظروف مسی به سبک قدیمی. در حالیکه در این منطقه بسیاری از کسانی که در حال راه اندازی رستوران هایی با غذای فرنگی و دکوراسیون های مدرن هستند، رستوران حستوران با یک سبک کاملا ایرانی و اصیل به همراه غذاهای ایرانی توجه همه را به خود جلب کرده است.نام این رستوران، حستوران می باشد. در این رستوران، هم غذاهای ایرانی و هم غذاهای فرنگی سرو میشود. به همین خاطر است برای عاشقان غذاهای فست فودی، پیدا کردن «بهترین سیب زمینی سرخ کرده تهران» یک کار ضروری است. به دلیل ثابت بودن شیشه ها و پیچ بودن ورق پانچ به نما در رستوران قبلی، کارگران برای تسهیل تهویه مقداری از شیشه ها را شکسته بودند. رستوران هانی یکی از پرحاشیهترین و البته بهترین رستورانهای تهران محسوب میشود که در منطقه بازار و میدان قیام واقع شده اما با این وجود، مشتریان مختلف از گوشه گوشه تهران، برای صرف یک وعده غذای لذیذ به آن مراجعه میکنند.

این رستوران یکی از بزرگترین و بهترین رستوران های تهران است که انواع غذاها، از کبابها و غذاهای محلی گیلانی گرفته، تا پاستا و پیتزا و انواع فست فود و نیز انواع نوشیدنیهای سرد و گرم در کافههای آن یافت میشود. در حقیقت باید گفت که اصالت از رستوران اصیل میبارد و این را میتوان با یک نگاه سطحی نیز احساس کرد! پس از مدتی، با افزایش مساحت رستوران، مرشد به مکانی بزرگتر برای پذیرایی از میهمانان بیشتر تغییر کرد و پس از استقبال روزافزون مردم و خصوصا گردشگران، دو شعبه دیگر از این رستوران در محلههای نیاوران و کاشانک افتتاح شد. به دلیل مشکلاتی که در مرحله طراحی وجود دارد، بسیاری از کسب و کارها تعطیل می شوند و مشاغل جدید با طراحی های حرفه ای تر افتتاح می شوند. از آن زمان تاکنون ۲ شعبه دیگر در شرق و غرب تهران افتتاح کرده است. طعم لذیذ دیگر غذاهای این رستوران، آن را به محلی جذاب برای صرف یک وعده غذا تبدیل کرده است. رستوران البرز یا چلوکبابی البرز یکی از قدیمیترین و با کیفیتترین رستوران ها پایتخت است که فعالیت خود را در سال ۱۳۴۶ آغاز کرده و در حال حاضر در خیابان سهروردی واقع شده است. کافی شاپ های کوچک ممکن است به عنوان یک پاتوق برای مشتریانی محدود کاربرد داشته باشند یا مشتریان متعدد و زیاد مدت زمان کوتاه تری را در آن سپری کنند.

غذاهای رستوران مرشد نیاوران درون مجمعه (سینیهای بزرگ) سرو میشود و تزیین زیبا و هنرمندانه غذاها در آن، اشتهایتان را برای نوش جان کردن آن چند برابر میکند. رفته رفته با استقبال بینظیر افراد و صفهای طولانی برای چشیدن طعم خوب غذاهای آن، آشپزخانه مرشد، به رستوران مرشد تبدیل شد. رستوران سنتی مرشد، در ابتدا در محله تجریش و در خانهای قدیمی با دو اتاق و به عنوان یک آشپزخانه کوچک تاسیس شد. این رستوران دارای دو بخش مجزای سفرهخانه و کافی شاپ است و غذا در بخش سفره خانه سنتی سرو میشود. رستوران ریور ساید در واقع دو بخش دارد. این رستوران دو شعبه دارد که یکی از آنها در الهیه و دیگری در جردن واقع شده است. رستوران دلفین نیز با ظرفیت میزبانی از 85 مهمان در طبقه منفی یک قرار گرفته است.

این رستوران جزء قدیمیترین رستورانهای تهران محسوب میشود که در خیابان ولیعصر واقع شده و مشتریان ثابت خودش را دارد که ترجیح میدهند به جای تجربه یک رستوران جدید، طعمی همیشگی و بی نظیر را در این رستوران بچشند. اگر دوست دارید برای تجربه یک شب خاطرهانگیز در یکی از بهترین رستوران های تهران غذا بخورید، حتما ارکیده را انتخاب کنید. رستوران شهربانو دارای فضایی بسیار زیبا، دلنشین و البته آرامش بخش است که میتوانید همراه با خانواده، لحظاتی بی نظیر و خاطرهانگیز را در آن تجربه کنید. در بخش میانی این باغ، حوضی بسیار بزرگ به چشم میخورد که دورتادور آن را میز چیدهاند. مردی که در یک خانواده متوسط بزرگ شده و تنها کارگر یک کارگاه گلدوزی بود. اجرای موسیقی زنده توسط یک گروه حرفهای، کیفیت بسیار عالی غذاها و پرسنل مجرب از امتیازات این رستوران هستند که بر محبوبیت آن میافزاید. رستوران مرشد یکی از بهترین رستورانهای تهران است که طعم خوب غذاها و محیط صمیمیاش، این رستوران را در لیست محبوبترینها جای داده است. در این رستوران انواع کباب و غذاهای اصیل ایرانی همراه با پیش غذاها و دسرهای خوشمزه، سرو میشود و کباب برگ و شیشلیک آن بسیار معروف است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار