یک سوئیچ KVM میز من را از شلوغی کابل نجات داد

راه اندازی سوئیچ KVM خیلی راحت بود. سوئیچ Rybozen همراه با دو کابل USB خارج از جعبه بود که من از آنها برای اتصال هر یک از رایانه هایم به پشت هاب استفاده کردم. از طریق چهار پورت USB در جلو، لوازم جانبی خود را وصل کردم. برای آرامش بیشتر، سوئیچ را با استفاده از نوار چسب دو طرفه به پایین میز خود وصل کردم تا آن را دور نگه دارم و هر سیمی که به سمت آن می رفت، دور از دید قرار گیرد.

سوئیچ KVM (صفحه‌کلید، ویدیو و ماوس) به شما این امکان را می‌دهد که چندین رایانه و تجهیزات جانبی را به یک هاب وصل کنید و با فشار دادن یک دکمه، بین رایانه‌ها بدون نیاز به جابجایی یا سیم‌کشی مجدد، به عقب و جلو بروید. برخی از مانیتورها و صفحه کلیدها سوئیچ های KVM داخلی دارند، اما اگر شما اینگونه نیست، می توانید گزینه های زیادی را برای هاب ها پیدا کنید که از نظر قیمت و اندازه متفاوت هستند. من به سمت انتهای طیف ارزان‌تر حرکت کردم، زیرا ابتدا می‌خواستم ببینم آیا سوئیچ KVM مشکل من را حل می‌کند قبل از اینکه نسخه گران‌تری با ویژگی‌های بیشتر ارائه کنم. بیش از یک سال از خرید سوئیچ 20 دلاری Rybozen 4-Port USB 3.0 می گذرد، و آن مدل کاملاً کار می کند – نیازی به ارتقاء نداشتم.

سوئیچ Rybozen 4-Port USB 3.0

قبل از خرید یک سوئیچ KVM، از چه لوازم جانبی به طور منظم استفاده می‌کردم، بررسی کردم: یک میکروفون USB، یک وب‌کم خارجی، و یک ماوس و صفحه‌کلید بی‌سیم که هر کدام از طریق یک دانگل USB-A متصل می‌شوند. بنابراین من به دنبال یک سوئیچ KVM گشتم که حداقل چهار پورت USB-A داشته باشد.

در حالت ایده‌آل، من یک سوئیچ می‌خواستم که ورودی مانیتور من را به‌طور خودکار عوض کند. اما از آنجایی که من کامپیوترهایم را با استفاده از DisplayPort و HDMI به مانیتورم متصل می‌کنم – این ویژگی فقط در سوئیچ‌های KVM گران‌تر موجود است – تصمیم گرفتم که بتوانم ورودی مانیتورم را به صورت دستی تغییر دهم. برای من، این آزار کوچک ارزش تفاوت بین یک سوئیچ KVM 20 دلاری و یک مدل 200 دلاری را داشت.

این مقاله توسط Kimber Streams و Annemarie Conte ویرایش شده است.


منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/blog/kvm-switch-to-declutter-desk/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed تصمیم گرفتم با تغییر دستی ورودی مانیتورم زندگی کنم. برای من، این آزار کوچک ارزش تفاوت بین یک سوئیچ KVM 20 دلاری و یک مدل 200 دلاری را داشت.

در تحقیقات اولیه‌ام، نگران تأخیر تأثیرگذاری بر دستگاه‌های جانبی بودم، و وقتی سوئیچ‌هایی را که خروجی ویدیو را ارائه می‌دهند در نظر گرفتم، به‌ویژه به علف‌های هرز توجه کردم. اما یاد گرفتم که من، مانند اکثر مردم، نیازی به نگرانی در مورد آن ندارم. من متوجه شدم که تا زمانی که بازی‌ها را به‌صورت رقابتی آنلاین بازی نکنید، یا اگر یک دستگاه بازی کامپیوتری خوب دارید و می‌خواهید وضوح و پشتیبانی از نرخ تازه‌سازی خاصی داشته باشید، احتمالاً هیچ مشکلی با تاخیر مشاهده نخواهید کرد – حتی با یک سوئیچ KVM ارزان‌تر.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با